Rodpisné informace
 
 Aktuality
 Grafický rodokmen
 Předci podle příjmení
 Předci podle místa
 Původ příjmení
 Riemerovi v ČR
 Informace o obcích
 Staré fotografie
 
Jak vytvořit rodokmen
 
 Jak hledat v archivech
 Slovníček příčin umrtí
 Písma v matrikách
 Přehled českých panovníků
 Historie katastru nemovitostí
 
Příjmení Riemer

Mapování příbuznosti Riemerů žijících v ČR
Riemerovi v ČR
Moje rodová linie

Autorka
 
 Informace o mně

Grafický rodokmen - vývod

Kliknutím na jméno přejdete na příslušnou část rodokmenu
Bajer Bárta Bečvář Böhm Bradáč Brož Červa Červený Ettrich Fanta
Fencl Fibrich Glockner Goldbach Hansl Hanuš Hartman Hendrich Herink Hudec
Jarš Jíra Jiříkovský John Jungman Kasl Kešner Klimeš Knobloch Köhler 1
Köhler 2 Konopásek Košek Kotšvar Kovář Kozderka Kraus Langer Liebsch Linhart
Mach Matouš Melč Mizera Myslivec Netík 1 Netík 2 Novák 1 Novák 2 Novotný
Pelant Petřík Placka Pochman Rais Riemer Roubal Roubínek Sailer Schneider
Schreiber Slapnička Slavík Somol Staněk Straka Škoda Šmíd 1 Šmíd 2 Švorc
Tomáš Trejbal Uhlíř Zajíček Zakouřil


Rok narození uvedený v závorce je pouze orientační.


                                              +---371 Jan Petřík (*1801) Hlinné 60
                                     +---077 Josef Petřík (*1822) Hlinné 60
                                     |        |
                                     |        |        +---375 František Netík (*1770) Dobré 41
                                     |        +---372 Marie Netíková (*1795) Dobré 41
                                     |
                            +---035 František Petřík (*1862) Hlinné 60
                            |        |
                            |        |        +---373 Josef Šmíd (*1803) Spáleniště 8
                            |        +---078 Marie Šmídová (*1828) Spáleniště 8
                            |                 +---374 Johanna Klimešová (*1803) Spáleniště 12
                            |
                   +---026 Josef Petřík *5.6.1891 Hlinné 60
                   |        |
                   |        |        +---075 Josef Kovář (*1841) Hlinné 57
                   |        +---034 Marie Kovářová (*1867) Hlinné 57
                   |                 |
                   |                 |                                   +---417 Antonín Hartman (*1744) Bystré 14
                   |                 |                          +---406 Josef Hartman (*1769) Bystré 14
                   |                 |                 +---399 Josef Hartman (*1790) Kamenice 4
                   |                 |                 |        |
                   |                 |                 |        |                          +---431 Jiří Švorc (*1664) Kamenice 5
                   |                 |                 |        |                 +---420 Marek Švorc (*1689) Kamenice 5
                   |                 |                 |        |                 |        +---432 Judita (*1664)
                   |                 |                 |        |                 |
                   |                 |                 |        |        +---418 Jan Švorc *20.2.1730 Kamenice 5
                   |                 |                 |        |        |        |
                   |                 |                 |        |        |        |        +---424 Jiří Netík (*1663) Dobré
                   |                 |                 |        |        |        +---421 Marie Netíková (*1688) Dobré
                   |                 |                 |        |        |
                   |                 |                 |        +---407 Johana Švorcová *26.9.1769 Kamenice 4
                   |                 |                 |                 |
                   |                 |                 |                 |        +---422 Václav Novotný (*1719) Sudín
                   |                 |                 |                 +---419 Marie Novotná (*1744) Sudín
                   |                 |                 |
                   |                 |        +---395 František Hartman *1.4.1818 Kamenice 4
                   |                 |        |        |
                   |                 |        |        |        +---408 Jan Linhart (*1760) Ohnišov 7
                   |                 |        |        +---400 Marie Linhartová (*1785) Ohnišov 7
                   |                 |        |                 +---409 Marie Slavíková (*1760) Ohnišov 7
                   |                 |        |
                   |                 +---076 Anna Hartmanová *2.6.1843 Kamenice 4
                   |                          |
                   |                          |        +---398 Ignác Hanuš (*1791) Dobré 4
                   |                          +---396 Anna Hanušová (*1816) Dobré 4
                   |                                   +---397 Anna Roubalová (*1791) Masty 19
                   |
          +---012 Perluše Petříková *8.5.1925 Velký Sevljuš
          |        |
          |        |                 +---367 Václav Ettrich (*1830) Janské Lázně 16
          |        |        +---037 Jan Ettrich *3.9.1863 Janské Lázně 16
          |        |        |        |
          |        |        |        |        +---376 Augustin Schneider *5.10.1797 Janské Lázně 25
          |        |        |        +---368 Františka Schneiderová *3.6.1828(9) Janské Lázně 29
          |        |        |                 +---377 Johanna *22.3.1799
          |        |        |
          |        +---027 Karolína Ettrichová *29.6.1897 Čakov 35
          |                 |
          |                 |                 +---457 Bartoloměj Bečvář *11.8.1804 Libějovice 20
          |                 |        +---369 František Bečvář *6.8.1830 Libějovice 43
          |                 |        |        +---456 Marie Staňková (*1805)
          |                 |        |
          |                 +---036 Karolína Bečvářová *4.11.1876 Chalupy 26
          |                          |
          |                          |        +---449 Vojtěch Placek *13.5.1807 Truskovice 36
          |                          +---370 Terezie Placková *12.10.1839 Truskovice 34
          |                                   +---448 Terezie Nováková (*1806)
          |
 +---003 Petr RIEMER *1948 Ústí n/L
 |        |                                                                       +---247 Jan RIEMER (*1653) Houska
 |        |                                                              +---245 Václav RIEMER (*1678) Blatce
 |        |                                                     +---214 Jan Kryštof RIEMER *5.3.1713 Houska 12
 |        |                                                     |        |
 |        |                                                     |        |        +---246 Adam Langer (*1653) Houska
 |        |                                                     |        +---244 Dorotka Langrová (*1678)
 |        |                                                     |
 |        |                                            +---212 Jan Josef RIEMER *26.3.1745 Houska 12
 |        |                                            |        |
 |        |                                            |        |        +---243 Ondřej Köhler (*1682) Houska
 |        |                                            |        +---213 Marie Alžběta Köhlerová (*1707) Plešivec
 |        |                                            |
 |        |                                   +---207 Josef RIEMER *28.2.1785 Houska 12
 |        |                                   |        |
 |        |                                   |        |                 +---242 Jiří Böhm (*1689) Kbelsko 7
 |        |                                   |        |        +---216 Václav Böhm (*1714) Kbelsko 7
 |        |                                   |        +---211 Marie Anna Böhmová *26.9.1763 Kbelsko 7
 |        |                                   |                 |
 |        |                                   |                 |        +---241 Jan Liebsch (*1699) Houska
 |        |                                   |                 +---215 Judita Liebschová (*1734) Houska 5
 |        |                                   |
 |        |                          +---185 Václav RIEMER *19.6.1827 Houska 12
 |        |                          |        |
 |        |                          |        |                 +---233 Anton Goldbach (*1732) Houska
 |        |                          |        |        +---210 František Goldbach *7.6.1766 Plešivec
 |        |                          |        |        |        +---234 Anna Dorotka Bradáčová (*1741) Loubí
 |        |                          |        |        |
 |        |                          |        +---208 Magdalena Goldbachová *5.7.1791 Bořejov 22
 |        |                          |                 |
 |        |                          |                 |        +---232 Ondřej Knobloch (*1721) Bořejov 3
 |        |                          |                 +---209 Rozina Knoblochová *25.12.1766 Bořejov 3
 |        |                          |                          +---231 Rozina Schreiberová (*1741) Kluk
 |        |                          |
 |        |                 +---079 Karel RIEMER *4.7.1861 Dražejov 13
 |        |                 |        |
 |        |                 |        |        +---000 otec neznámý
 |        |                 |        +---186 Alžběta Johnová (*1834) Dražejov 13
 |        |                 |                 |
 |        |                 |                 |        +---219 Anton John (*1784) Dražejov 13
 |        |                 |                 +---217 Josefa Johnová (*1809) Dražejov 13
 |        |                 |                          +---218 Magdalena Matoušová (*1784) Nedvězí 19
 |        |                 |
 |        |        +---029 Josef RIEMER *4.11.1891 Český Dub
 |        |        |        |
 |        |        |        |                 +---124 Jan Hansl (*1777) Soběslavice 19
 |        |        |        |        +---119 Jan Hansl (*1808) Soběslavice 19
 |        |        |        |        |        |
 |        |        |        |        |        |                 +---272 Adam Zakouřil (*1729)
 |        |        |        |        |        |        +---125 Jan Zakouřil (*1751) Třtí 22
 |        |        |        |        |        |        |        +---273 Marie Flanderková (*1731)
 |        |        |        |        |        |        |
 |        |        |        |        |        +---123 Anna Zakouřilová *28.11.1786 Třtí 9
 |        |        |        |        |                 |
 |        |        |        |        |                 |        +---164 Václav Zajíček (*1737) Jivina 9
 |        |        |        |        |                 +---163 Alžběta Zajíčková (*1762) Jivina 9
 |        |        |        |        |
 |        |        |        +---041 Kateřina Hanslová *10.2.1857 Soběslavice 19
 |        |        |                 |
 |        |        |                 |        +---122 Jan Hendrich (*1786) Střížovice 3
 |        |        |                 +---120 Kateřina Hendrichová *13.8.1813 Střížovice 3
 |        |        |                          |
 |        |        |                          |                 +---281 Václav Pelant (*1724)
 |        |        |                          |        +---126 Matěj Pelant (*1749) Střížovice 3
 |        |        |                          |        |        +---282 Anna (*1716)
 |        |        |                          |        |
 |        |        |                          +---121 Kateřina Pelantová (*1780) Střížovice 3
 |        |        |                                   |
 |        |        |                                   |        +---166 Jan Bárta (*1716) Jivina
 |        |        |                                   +---165 Lidmila Bártová (*1757) Jivina
 |        |        |                                            +---283 Dorota (*1711)
 |        +---013 Adolf RIEMER *25.4.1919 Trávníček 11
 |                 |
 |                 |                                            +---268 Jan Mach (*1732) Libíč 6
 |                 |                                   +---045 Josef Mach *11.7.1757 Libíč 6
 |                 |                                   |        +---267 Rozina (*1732)
 |                 |                                   |
 |                 |                          +---065 Jan Mach *16.12.1796 Libíč 3
 |                 |                          |        |
 |                 |                          |        |        +---113 Jiří Misera *10.4.1730 Letařovice 18
 |                 |                          |        |        |        +---080 Rozina (*1699) Letařovice 18
 |                 |                          |        |        |
 |                 |                          |        +---044 Anna Miserová *20.6.1757 Letařovice 18
 |                 |                          |                 |
 |                 |                          |                 |        +---265 Jan Jíra (*1711) Dehtáry
 |                 |                          |                 +---114 Anna Jírová *17.2.1736 Dehtáry
 |                 |                          |                          +---266 Kateřina (*1711)
 |                 |                          |
 |                 |                 +---055 Václav Mach *23.11.1819 Trávníček 11
 |                 |                 |        |
 |                 |                 |        |        +---066 Jan Jarš (*1761) Vesec 6
 |                 |                 |        +---064 Kateřina Jaršová *7.5.1799 Vesec 6
 |                 |                 |                 |
 |                 |                 |                 |        +---043 Václav Tomáš (*1749) Petrašovice 7
 |                 |                 |                 +---038 Anna Tomášová (*1774) Petrašovice 7
 |                 |                 |                          |
 |                 |                 |                          |        +---047 Jan Brož (*1724) Buda 9
 |                 |                 |                          +---046 Marie Brožová (*1749) Buda 9
 |                 |                 |
 |                 |        +---040 Josef Mach *31.7.1858 Trávníček 11
 |                 |        |        |
 |                 |        |        |                          +---270 Jan Fanta (*1728)
 |                 |        |        |                 +---070 Jan Fanta (*1757) Vlastibořice 2
 |                 |        |        |                 |        +---271 Kateřina (*1730)
 |                 |        |        |                 |
 |                 |        |        |        +---062 Jan Fanta *27.8.1798 Vlastibořice 2
 |                 |        |        |        |        |
 |                 |        |        |        |        |        +---073 Jakub Košek (*1736) Vesec 4
 |                 |        |        |        |        +---071 Dorotka Košková *29.9.1768 Vesec 4
 |                 |        |        |        |                 |
 |                 |        |        |        |                 |        +---172 Martin Bajer (*1713) Kněžičky
 |                 |        |        |        |                 +---074 Magdalena Bajerová (*1738) Kněžičky
 |                 |        |        |        |
 |                 |        |        +---054 Anna Fantová *2.8.1834 Vlastibořice 2
 |                 |        |                 |
 |                 |        |                 |        +---067 Václav Roubínek (*1784) Jivina 7
 |                 |        |                 +---063 Terezie Roubínková *25.2.1810 Jivina 7
 |                 |        |                          |
 |                 |        |                          |        +---072 Jan Kozderka (*1756) Zásada 2
 |                 |        |                          +---068 Anna Kozderková (*1781) Zásada 2
 |                 |        |                                   |
 |                 |        |                                   |        +---167 Václav Fibrich (*1731) Sedlejovice 1
 |                 |        |                                   +---069 Magdalena Fibrichová (*1756) Sedlejovice 1
 |                 |        |
 |                 +---028 Eva Machová *22.11.1896 Trávníček 11
 |                          |
 |                          |                          +---081 Václav Červa (*1739) Janovice 2
 |                          |                 +---059 Antonín Červa *18.11.1799 Janovice 2
 |                          |                 |        |
 |                          |                 |        |        +---115 Jan Hudec (*1742) Petrašovice 16
 |                          |                 |        +---082 Dorotka Hudcová (*1767) Petrašovice 16
 |                          |                 |
 |                          |        +---053 Jan Červa *30.8.1840 Podhora
 |                          |        |        |
 |                          |        |        |        +---061 Josef Škoda (*1762) Hradčany 7
 |                          |        |        +---060 Terezie Škodová *10.8.1804 Hradčany 7
 |                          |        |                 |
 |                          |        |                 |        +---117 Jan Köhler (*1722) Letařovice 4
 |                          |        |                 +---083 Marie Terezie Köhlerová *10.10.1767 Letařovice 4
 |                          |        |                          |
 |                          |        |                          |        +---118 Antonín Uhlíř (*1708)
 |                          |        |                          +---116 Apollonia Uhlířová (*1733)
 |                          |        |
 |                          +---039 Anna Červová *8.7.1862 Trávníček 10
 |                                   |
 |                                   |                 +---008 František Kešner (*1756) Doleček 2
 |                                   |        +---056 Josef Kešner (*1781) Bohumileč 6
 |                                   |        |        +---007 Judita Šmídová (*1756) Bohumileč
 |                                   |        |
 |                                   +---052 Kateřina Kešnerová *5.6.1832 Bohumileč 6
 |                                            |
 |                                            |                 +---237 Adam Košek (*1726) Trávníček 2
 |                                            |        +---058 Jan Koška *18.5.1765 Trávníček 2
 |                                            |        |        +---238 Kateřina
 |                                            |        |
 |                                            +---057 Anna Košková *24.1.1793 Trávníček 2
 |                                                     |
 |                                                     |        +---010 Jan Kristián Straka (*1738) Jeřmanice 20
 |                                                     +---009 Magdalena Straková (*1763) Jeřmanice 20
 |                                                              +---011 Kateřina Kotšvarová (*1738)
Martina RIEMEROVÁ *1977 Ústí n/L
 |                                   +---300 Jan Slapnička (*1839) Pochválov
 |                          +---048 Vojtěch Slapnička *25.6.1864 Pochválov 24
 |                          |        +---301 Františka Glocknerová (*1839) Pochválov
 |                          |
 |                 +---032 Josef Slapnička *13.8.1896 Řevničov 170
 |                 |        |
 |                 |        |        +---298 František Myslivec (*1845) Mšené
 |                 |        +---049 Albína Myslivcová *14.2.1870 Mšené 72
 |                 |                 +---299 Antonie Trejbalová (*1845) Mšené
 |                 |
 |        +---015 Václav Slapnička *20.9.1923 Krušovice 96
 |        |        |
 |        |        |                                   +---343 Václav Rais (*1782) Milostín
 |        |        |                          +---304 Michal Rais (*1807) Milostín
 |        |        |                          |        |
 |        |        |                          |        |        +---344 Jakub Červený (*1757)
 |        |        |                          |        +---342 Anna Červená (*1782)
 |        |        |                          |
 |        |        |                 +---302 Josef Rais *9.10.1839 Krušovice 62
 |        |        |                 |        |
 |        |        |                 |        |        +---310 Jan Fencl (*1782) Krušovice
 |        |        |                 |        +---305 Františka Fenclová *30.7.1808 Krušovice 33
 |        |        |                 |                 |
 |        |        |                 |                 |        +---348 František Jiříkovský (*1757) Krušovice
 |        |        |                 |                 +---345 Kateřina Jiříkovská (*1782) Krušovice
 |        |        |                 |
 |        |        |        +---050 Josef Rais *8.5.1866 Krušovice 16
 |        |        |        |        |
 |        |        |        |        |                 +---346 Martin Pochman (*1792) Krupá
 |        |        |        |        |        +---306 Martin Pochman (*1817) Krušovice
 |        |        |        |        |        |        |
 |        |        |        |        |        |        |        +---349 Václav Somol (*1767) Krupá
 |        |        |        |        |        |        +---347 Monika Somolová (*1792) Krupá
 |        |        |        |        |        |
 |        |        |        |        +---303 Alžběta Pochmanová *16.5.1842 Krušovice 74
 |        |        |        |                 |
 |        |        |        |                 |        +---000 otec neznámý
 |        |        |        |                 +---307 Marie Krausová (*1817) Krušovice
 |        |        |        |                          |
 |        |        |        |                          |        +---309 Jan Kraus (*1767) Krušovice
 |        |        |        |                          +---308 Františka Krausová (*1792) Krušovice
 |        |        |        |                                   +---350 Anna Jungmanová (*1767)
 |        |        |        |
 |        |        +---033 Antonie Raisová *10.5.1901 Krušovice 96
 |        |                 |
 |        |                 |                           +---390 Josef Kassl (*1784) Krupá
 |        |                 |                 +---292 František Kassl (*1809) Krupá
 |        |                 |                 |
 |        |                 |        +---290 Martin Kassl *10.12.1831 Krupá 26
 |        |                 |        |        |
 |        |                 |        |        |        +---297 Jan Sailer (*1780) Krupá
 |        |                 |        |        +---293 Františka Sailerová (*1805) Krupá
 |        |                 |        |
 |        |                 +---051 Anna Marie Kasslová *6.5.1866 Krupá 26
 |        |                          |
 |        |                          |                 +---340 Josef Melč (*1761) Pavlíkov
 |        |                          |        +---294 Jan Melč *5.5.1790 Pavlíkov 31
 |        |                          |        |        |
 |        |                          |        |        |        +---341 Tomáš Herink (*1736) Pavlíkov
 |        |                          |        |        +---339 Kateřina Herinková (*1761) Pavlíkov
 |        |                          |        |
 |        |                          +---291 Františka Melčová *24.5.1833 Mutějovice 38
 |        |                                   |
 |        |                                   |        +---296 Jan Novák (*1772) Lašovice
 |        |                                   +---295 Marie Magdalena Nováková *6.12.1798 Lašovice 1
 |        |                                            |
 |        |                                            |        +---338 Jan Konopásek (*1747) Chlum 11
 |        |                                            +---337 Anna Konopásková (*1772) Chlum 11
 |        |
 +---004 Dana Slapničková *1953 Most
          |
          |        +---031 Živko Pešič (*1902) (Jugoslávie)
          +---014 Milanka Pešičová *11.4.1927 Kragujevac (Jugoslávie)
                   +---030 Stanojka Pljakišová (*1902) (Jugoslávie)

Copyright ©2006 Martina Riemerová


Poslední aktualizace: 15.11.2013
martinar@email.cz
Od 20.9.2001